Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší Halloweenskou masku!

Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší Halloweenskou masku!

Ve školním roce 2023/2024 zakládáme na naší škole žákovský parlament, který je tvořen žáky 4. – 9. ročníku. Do jeho čela jsou zvoleni dva koordinátoři z řad vyučujících, jejichž snahou je podpora dovednosti žáků spojených s aktivitami parlamentu tak, aby nebyl pouze formální záležitostí, ale aby byli žáci vedeni k odpovědnosti za svou činnost.

Zástupci školního parlamentu se pravidelně setkávají na pracovních schůzkách, na nichž přednášejí návrhy a připomínky vedení školy i pedagogům, jsou prostředkem pro rozvoj spolupráce mezi všemi třídami, zaměstnanci školy a veřejností.

Jako svou první činnost si zástupci žákovského parlamentu vymysleli celoškolní soutěž o nejhezčí halloweenskou masku, která proběhne v pátek 3. 11. 2023

Více o školním parlamentu se dozvíte zde